Profesjonalni partnerzy

W branży usług związanych z czyszczeniem oraz dezynfekcją wody firmy „Mösslein Wassertechnik” i „Floran” działają na terenie Niemiec już od 1990 roku. Oprócz profesjonalnych usług, przedsiębiorstwa te dostarczają skuteczne rozwiązania oraz produkty. W chwili obecnej oferta marki „Floran” dostępna jest w ponad trzydziestu krajach na całym świecie.

Na terenie Polski, za pośrednictwem naszej firmy – będącej generalnym partnerem handlowym „Floran”, juz od 2007 roku można korzystać w kompleksowej oferty tej zachodniej marki.

 

Zadbaj o czystą wodę razem z nami

Na naszą propozycję ofertową składają się produkty oraz usługi doskonałej jakości – na wysokim, światowym poziomie. Proponujemy pewne i skuteczne rozwiązania z zakresu higieny i uzdatniania wody, jak również zwalczania wszelkich zanieczyszczeń. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mieli w nas partnera, któremu można zaufać.

MISJA

Wykorzystując nowoczesne – przyjazne dla człowieka oraz środowiska naturalnego rozwiązania technologiczne i produkty, pragniemy przyczyniać się do poprawiania jakości higieny wody pitnej.

CEL

Chcemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, jak i dostarczać wyłącznie skuteczne oraz pewne rozwiązania i produkty. Nieustannie podnosimy jakość naszych świadczeń (m.in. poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach) oraz wyznaczamy co raz to wyższe standardy. Zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji z każdym z naszych Partnerów.

Fundamenty naszej działalności:

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

EKOLOGIA:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy!

 

W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!

kom. 602 107 837  tel. 33 819 28 64