Regeneracja studni

Z biegiem czasu, studnie głębinowe coraz bardziej się „starzeją”, wskutek czego spada wydajność pobierania wody – nawet kilkuletni okres użytkowania może zmniejszyć ją o średnio dwadzieścia pięć procent. Dzieje się tak w wyniku naturalnego procesu zanieczyszczania się filtrów oraz postępującego gromadzenia osadów, zależnego w dużej mierze od jakości ujmowanej wody, wielkości warstwy wodonośnej czy stopnia zanieczyszczenia. Jak temu zaradzić?

 

Regeneracja studni głębinowej to rozwiązanie, które pozwoli przywrócić Państwa jej wydajność i wydłużyć eksploatację.

W skład oferowanych przez nas usług wchodzą:

Szybko, sprawnie, bezpiecznie i z poszanowaniem środowiska naturalnego – oto dewiza towarzysząca podejmowanym przez nas działaniom. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Cennik

 

 Studnie wiercone (tzw.głębinowe)  do 50 m głębokości

                         Cena                               

                             Dezynfekcja studni

390 zł 

                             Regeneracja studni

 od 900 zł 

 

X Podane ceny obowiązują dla województwa śląskiego (do 50 km od Bielska-Białej) oraz niektórych powiatów województwa małopolskiego. Dla województwa opolskiego i pozostałej części woj. małopolskiego do ceny należy doliczyć 100 zł kosztów dojazdu. Cena skalkulowana dla  swobodnego dostępu do studni(dojazd samochodem dostawczym,dostęp do energii elektrycznej) o maksymalnej średnicy 120 cm lub studni głębinowej o głębokości do 50 m i średnicy do 300 mm. Zakres usług określono powyżej. Usługi w innych województwach oraz innych średnicach i głębokościach kalkulowane są indywidualnie. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!

kom. 602 107 837  tel. 33 819 28 64