Montaż pompy głębinowej

Pompy głębinowe są przeznaczone do pompowania uzdatnionej wody pitnej, wody surowej, morskiej, a także wód mineralnych i termalnych, nie zawierających w składzie domieszek ścierających. Tego typu urządzenia są przystosowane m.in. do:

Każdy posiadacz studni głębinowej, zwanej również wierconą, lub studni kopanej z lustrem wody położonym poniżej 8 m, będzie zmuszony zainwestować w montaż pompy głębinowej, dzięki której z jego ujścia popłynie woda. W tym zakresie również służymy wsparciem.

Oferujemy kompleksowe wykonanie usługi montażu pompy głębinowej, kierując swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak również do firm i instytucji.

Głębinowe pompy są montowane bezpośrednio na silniku głębinowym, na którym jest instalowany korpus ssawny zabezpieczony sitem wlotowym oraz poszczególne stopnie pompy (składające się z korpusu i osadzonej w nim kierownicy oraz wirnika). Układ wirujący pompy jest łączony z wałem silnika przy pomocy sprzęgła.

Korzystając z naszych usług mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie pompy głębinowe zostaną zamontowane wyłącznie przez doświadczony personel, a podłączenia elektryczne wykonają osoby posiadające stosowne uprawnienia, zgodne z wymaganiami lokalnych dostawców energii elektrycznej.

Montaż głębinowej pompy realizujemy sprawnie, fachowo i z należytą dbałością o każdy szczegół prac.

W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!

kom. 602 107 837  tel. 33 819 28 64