Pełna instalacja i montaż pompy głebinowej

Każdy posiadacz studni głębinowej, zwanej również wierconą, lub studni kopanej z lustrem wody położonym poniżej 8 m, będzie zmuszony zainwestować w montaż pompy głębinowej, dzięki której z jego ujścia popłynie woda. W tym zakresie również służymy wsparciem.

 

Oferta wszechstronna

Nasza firma od wielu lat zajmuje się z powodzeniem oraz wykonawstwem instalacji wodnych, grzewczych, kanalizacyjnych czy gazowych. W zależności od potrzeb, jesteśmy w stanie dopasować najbardziej optymalne komponenty, które nie tylko w sposób efektywny będą spełniały swoją rolę, ale również nie narażą użytkowników na niepotrzebnie zawyżone koszty.

Oferujemy szeroki wybór pomp wraz z rurociągami tłocznymi, pochodzącymi od najbardziej renomowanych producentów. Świadczymy usługi instalacji, regulacji oraz naprawy pomp głębinowych, hydroforowych, obiegowych i wielu innych. Ponadto nasza oferta uwzględnia całą gamę materiałów eksploatacyjnych, począwszy od kompletnych stacji uzdatniania wody, poprzez środki do czyszczenia instalacji C.O., a na elektrozaworach i wężach skończywszy.

Zgodnie z przyjętą polityką firmy, stale dążymy do doskonalenia naszych usług poprzez skracanie czasu realizacji zleceń oraz przykładanie jak największej wagi do potrzeb Klienta. W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa stałej dyspozycji. Nasi konsultanci z pewnością będą w stanie rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu!

 

W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!

kom. 602 107 837  tel. 33 819 28 64