Gdy problem tkwi w wodzie

Ujścia wody pitnej, na skutek działania najróżniejszych czynników, mogą stać się źródłem wielorakich zagrożeń. Przekroczenie dopuszczalnej normy zawartości żelaza, manganu czy azotanów oraz występowanie wszelkiego typu zawiesin lub też rdzy wpływają ujemnie na stan naszego zdrowia oraz stan techniczny instalacji. Jak temu zaradzić?

 

Filtrowanie wody pitnej

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę filtrów mechanicznych, umożliwiających uzdatnianie wody pitnej. Same w sobie służą one usuwaniu z wody piasku, rdzy, zawiesin oraz utlenionych związków żelaza, a w połączeniu z innymi filtrami, umożliwiają odżelazianie i odmanganianie, filtrowanie na węglu aktywnym czy usuwanie azotanów. Dzięki ich zastosowaniu, użytkowana przez Państwa woda zyska na klarowności, poprawią się również jej właściwości organoleptyczne. To jednak nie wszystko. Wśród całego zestawu naszych propozycji znajdują się złoża filtracyjne wraz z wymianą, inhibitory korozji, wkłady oraz obudowy filtracyjne (np. sznurkowe, węglowe, siatkowe, mechaniczne) i wiele innych.

Prócz dystrybuowania akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych, zajmujemy się także sporządzaniem projektów instalacji uzdatniania wody, montażem oraz serwisowaniem (gwarancyjnym i pogwarancyjnym).

Zamówienia z terenu Bielska-Białej i okolic w promieniu 50 km niejednokrotnie dowozimy lub wysyłamy kurierem bezpłatnie! Serdecznie zapraszamy do składania zamówień drogą elektroniczną (poprzez e-mail) lub telefonicznie!

 

W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!

kom. 602 107 837  tel. 33 819 28 64