Jest problem...

Badania wykazały, że w Państwa wodzie egzystują szkodliwe mikroorganizmy, takie jak, pałeczki okrężnicy lub paciorkowce kałowe? Taka sytuacja może w prosty sposób doprowadzić do bardzo niekorzystnych powikłań, związanych choćby z zaburzeniami układu pokarmowego. Poniżej prezentujemy, w jaki sposób najszybciej i najskuteczniej pozbyć się owych niechcianych gości.

 

...jest metoda!

Działanie lampy UV powoduje natychmiastowe unicestwienie do 99,98 proc. żyjących w wodzie wirusów oraz bakterii. Lampa może stanowić również uzupełnienie domowego systemu filtrującego wodę, wzbogacając go o etap sterylizacji mikrobiologicznej. Oferowane przez nas produkty – lampy UV do wody – cechuje długi czas działania oraz niezawodność, ponieważ korzystamy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych marek, takich jak choćby polski producent TMA. W naszej ofercie znaleźć można także żarniki, będące w tym przypadku najważniejszym materiałem eksploatacyjnym lampy UV.

Prócz dostarczania samego sprzętu, zajmujemy się także jego montażem. Nasi specjaliści są do Państwa stałej dyspozycji i służą fachowym wsparciem na każdym etapie wykonania zamówienia dotyczącego lampy UV do wody.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w dziedzinie uzdatniania wody pitnej, stąd mamy pewność, że nasza propozycja przyczyni się do poprawy standardów wody używanej w Państwa gospodarstwie. Naszym Klientom zapewniamy atrakcyjne ceny urządzeń, takich jak lampa UV do wody, krótkie terminy realizacji oraz profesjonalną obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

 

 

W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!

kom. 602 107 837  tel. 33 819 28 64