Badanie wody

Badania wody wymagane przez Sanepid (PSSE, WSEE) w dobrej cenie na terenie całej Polski

W odpowiedzi na rosnąca świadomość społeczną w zakresie zdrowia i ochrony środowiska działamy z przekonania o potrzebie podnoszenia stanu higieny wody przeznaczonej do spożycia (pitnej). Długoletnia działalność Naszej firmy świadczącej profesjonalne usługi i specjalnie opracowane rozwiązania w zakresie higieny, zwalczania bakterii i uzdatniania wody spowodowała chęć kompleksowej obsługi – priorytetem jest dla Nas komfort Klienta oraz skrócenie czasu związanego z kontrolą stanu wody.
Woda, jako jeden z najważniejszych elementów funkcjonowania człowieka, powinna być systematycznie badana. Analiza wody pozwala ocenić, czy jest ona czysta i zdrowa, a także sprawdzić, czy jej spożywanie nie stanowi zagrożenia dla życia ludzi, a także czy nie wpłynie niekorzystnie na środowisko przyrodnicze.
Adekwatnie do wymagań Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017r. dotyczącego jakości wody przeznaczonej do spożycia, nasze laboratorium otrzymało zatwierdzenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, co oznacza, że może pobierać próbki oraz przeprowadzać badania w ramach monitoringu wody przeznaczonej do spożycia (pitnej).

Przejdź do

Oferta i cennik badań wody
Dlaczego należy badać wodę
Opis badanych parametrów

Jeżeli chcą Państwo szybko i wygodnie zlecić badanie wody to zachęcamy do kontaktu:

W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Serdecznie zapraszamy!

kom. 530 986 245
tel. 33 818 84 65