Lampy UV do wody

Problem z bakteriami (Escherichia coli, paciorkowce kałowe, bakterie grupy coli, Legionella, Clostridium perfrigens oraz wiele innych)

Badania wykazały, że w Państwa wodzie egzystują szkodliwe mikroorganizmy, takie jak, pałeczki okrężnicy lub paciorkowce kałowe? Taka sytuacja może w prosty sposób doprowadzić do bardzo niekorzystnych powikłań, związanych choćby z zaburzeniami układu pokarmowego. Poniżej prezentujemy, w jaki sposób najszybciej i najskuteczniej pozbyć się owych niechcianych gości.

Proste rozwiązanie

Naświetlanie wody światłem ultrafioletowym jest efektywną i coraz bardziej popularną metodą dezynfekcji, która nie wprowadza do wody żadnych środków chemicznych. Technologia ta oparta jest na procesie czysto fizycznym, który nie zmienia smaku i zapachu wody. Światło UV jest promieniowaniem elektromagnetycznym o długości fali 100-400 nm. Przedział UV-C w zakresie od 200 do 800 nm jest odpowiedzialny za bakterio i wirusobójcze działanie na drobnoustroje. Stosując właściwie dobrany czas oraz natężenie promieniowania ultrafioletowego, można całkowicie zniszczyć chorobotwórcze drobnoustroje, poprzez destrukcję ich DNA.

Działanie lampy UV powoduje natychmiastowe unicestwienie do 99,98 proc. żyjących w wodzie wirusów oraz bakterii. Lampa może stanowić również uzupełnienie domowego systemu filtrującego wodę, wzbogacając go o etap sterylizacji mikrobiologicznej.

Odpowiednio dobrana lampa UV do wody gwarantuje:

  • dzięki promieniowaniu ultrafioletowemu skutecznie dezynfekuje wodę niszcząc znajdujące się w niej bakterie i wirusy,
  • zabezpiecza wodę przed rozwojem chorobotwórczych drobnoustrojów,
  • stanowi naturalną metodę dezynfekcji wody, bez konieczności wprowadzania toksycznych środków chemicznych,
  • nie zmienia smaku ani zapachu wody.

Oferowane przez nas produkty – lampy UV do wody – cechuje długi czas działania oraz niezawodność, ponieważ korzystamy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych marek, takich jak choćby polski producent TMA. W naszej ofercie znaleźć można także żarniki, będące w tym przypadku najważniejszym materiałem eksploatacyjnym takiej lampy.

Fachowy montaż lamp UV

Prócz dostarczania samego sprzętu, zajmujemy się także jego montażem. Nasi specjaliści są do Państwa stałej dyspozycji i służą fachowym wsparciem na każdym etapie wykonania zamówienia dotyczącego lamp UV do wody.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w dziedzinie uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia (pitnej), stąd mamy pewność, że nasza propozycja przyczyni się do poprawy standardów wody używanej w Państwa gospodarstwie. Naszym Klientom zapewniamy atrakcyjne ceny lamp UV przeznaczonych do oczyszczania wody, krótkie terminy realizacji oraz profesjonalną obsługę i serwis.

W asortymencie posiadamy wysokiej jakości lampy UV do wody, wyprodukowane przez renomowaną firmę TMA, działającą na rynku od 1998 roku. Są to zarówno mniejsze, jak i większe sterylizatory, przeznaczone do dezynfekcji wody pitnej w instalacjach miejskich i prywatnych, wody basenowej oraz użytkowej. Oferujemy kilkanaście modeli lamp o zróżnicowanej wydajności, w zależności od potrzeb Klienta.

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie rozwiązania wykorzystują ultrafiolet do usuwania bakterii i wirusów, znajdując szerokie zastosowanie w różnych sektorach gospodarki oraz w codziennym życiu (dezynfekcja wody przeznaczonej do spożycia (pitnej).

Nasza oferta obejmuje między innymi następujące rodzaje lamp UV:

Lampa UV typ D2, o przepływie nominalnym 0,75 m3/godz. Jest to najmniejszy sterylizator produkowany przez firmę TMA, stanowiący idealne rozwiązanie do dezynfekowania wody przy małych instalacjach wodnych. Lampa posiada korpus ze stali kwasoodpornej 304L i jest gotowa do pracy, nie wymaga żadnych narzędzi przy podłączeniu.

Lampa UV typ D4, o przepływie nominalnym 1,3 m3/godz. Jest to funkcjonalny sterylizator przeznaczony do dezynfekcji wody pitnej w instalacjach miejskich i prywatnych, wody basenowej, a także tej użytkowej w przemyśle spożywczym, farmacji, itp. Lampa posiada korpus wykonany ze stali kwasoodpornej 304L.

Lampa UV typ D6, o przepływie nominalnym 2,3 m3/godz. Ten typ sterylizatora odznacza się wysoką wydajnością i został zaprojektowany z myślą do oczyszczania wody przy niewielkich instalacjach. Jest dedykowany zwłaszcza do mieszkań i niedużych domków jednorodzinnych. Lampa posiada małe gabaryty i może pracować zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Lampa UV typ D8, o przepływie nominalnym 2,1 m3/godz. To nowoczesny i wydajny sterylizator przeznaczony do dezynfekcji wody przy średnich instalacjach wodnych. Sprawdzi się w domach jednorodzinnych, apartamentach i większych mieszkaniach. Lampa posiada system alarmowy z sygnalizatorem dźwiękowym oraz świetlnym informującym o awarii.

Lampa UV typ D10, o przepływie nominalnym 3,9 m3/godz. Ten rodzaj sterylizatora został zaprojektowany i wykonany z myślą o średnich instalacjach wodnych. Nadaje się do dezynfekcji wody w większych mieszkaniach, apartamentach i domach jednorodzinnych. Lampa posiada korpus ze stali kwasoodpornej i optyczny wskaźnik pracy.

Lampa UV do wody typ D14, o przepływie nominalnym 7,2 m3/godz. To wydajny i funkcjonalny sterylizator przeznaczony do dezynfekowania wody przy średnich i dużych instalacjach wodnych. Lampa została wyposażona w system alarmowy z sygnalizatorem dźwiękowym i świetlnym informującym o awarii oraz w licznik godzin pracy.

Więcej produktów znajdziecie Państwo w naszym sklepie www.filtrybb.pl

W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Serdecznie zapraszamy!

kom. 602 107 837
tel. 33 819 28 64

Want to receive the hottest news?
Subscribe us to keep up-to-date!